naklejki bhp

img

Nasz sklep Techem Produkty Bezpieczeństwa Pracy przez wiele lat nie tylko jest producentem, ale również dystrybutorem znaków bezpieczeństwa. Tego typu znaki są kluczowym elementem struktury bezpieczeństwa w większości budynków. Nasze długoletnie doświadczenie zdobyte przez 25 lat aktywnej działalności na rynku związanym z produktami BHP, jest gwarantem jakości oznaczeń oferowanych przez naszą firmę. Staramy się, aby dystrybuowane przez nas znaki bezpieczeństwa były stworzone z bardzo trwałych surowców, które będą służyły przez długi czas. Znaki BHP oferowane przez naszą firmę są drukowane na specjalnych foliach fotoluminescencyjnych, których parametry luminacji są znacznie wyższe, przez co, przy nagłym odcięciu źródła światła będą świecić w mroku, nadal pełniąc swoją kluczową funkcję.

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom importowanym prosto z Niemiec, nasza firma to jeden z czołowych producentów oraz dystrybutorów piktogramów takich jak znaki ostrzegawcze BHP, naklejki BHP oraz wielu innych produktów związanych z bezpieczeństwem. W naszym sklepie znajdują się znaki BHP w różnych kategoriach, w zależności od potrzeb klienta.

Znaki bezpieczeństwa dostarczane przez nasz sklep posiadają wszystkie niezbędne oświadczenia oraz certyfikaty, dzięki temu nasi klienci mają pewność, że do ich rąk trafiają produkty spełniające wszelkie wymagania. Grafiki, które stosujemy są w zgodzie z normami, które są aktualne nie tylko dla Polski, ale również dla Unii Europejskiej.

Osoby, które potrzebują produktów takich jak naklejki BHP i znaki ostrzegawcze BHP, powinny zapoznać się z szeroką ofertą sklepu Techem Znaki, gdzie bez problemu można znaleźć odpowiednie zabezpieczenia do zakładów pracy oraz miejsc publicznych.

  • Strony internetowe Szczecin Strony internetowe Szczecin
  • Tworzenie stron Szczecin Tworzenie stron Szczecin
  • Agencja interaktywna Szczecin Agencja interaktywna Szczecin
  • Pozycjonowanie stron Szczecin Pozycjonowanie stron Szczecin
Top