piktogramy clp

img

Podłoże podłożu nierówne i w wielu przypadkach gładkie podłogi czy stopnie schodów mogą wyglądać przepięknie, będąc równocześnie pułapką - miejscem, gdzie bardzo łatwo się poślizgnąć i zrobić sobie lub innym krzywdę. By zminimalizować ryzyko takie zdarzenia wykorzystywane są taśmy antypoślizgowe.

Taśmy te mają wiele rodzajów, różniąc się grubością, kolorem oraz dodatkowymi sytuacyjnymi zaletami, jak zmywalność czy transparentność. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo rozmaite rodzaje taśm uznanej firmy z Niemiec Mehlhose. Taśmy te są wysokiej jakości, doskonale sprawdzając się w wielu sytuacjach.

Sklep BP Techem SA oferuje m.in. ostrzegawcze żółto-czarne taśmy antypoślizgowe, które znajdą swoje zastosowanie w warsztatach, halach produkcyjnych czy magazynach. Taśmy te cieszą się dużym zainteresować z uwagi na solidne wykonanie i widoczność, informującą pracowników oraz osoby postronne o niebezpieczeństwie poślizgnięcia się na danej powierzchni. Dzięki nim zadbamy nie tylko o bezpieczeństwo osób znajdujących się na obiekcie, ale również zmniejszymy ryzyko kosztownych zniszczeń wynikających z ewentualnego wypadku tego rodzaju.

Kolejnym pomocnym typem taśm antypoślizgowych są taśmy fotoluminescencyjne. Świecą one w ciemności po wcześniejszym naświetleniu, co pomaga zarówno wewnątrz budynków (kiedy np. obiekt straci zasilanie i nastanie ciemność), jak i na zewnątrz, pomagając za dnia i w nocy. W przypadku taśm Mehlhose producent zapewnia o aż 16 godzinach aktywnej luminacji, co jest wynikiem znacznie lepszym niż większość konkurencji i pozwala wytrzymać taśmie całą noc świecenia. W kwestii kolorystyki, wśród taśm fotoluminescencyjnych mamy wersje żółto-czarne, błyszczące białe oraz czarne z świecącym paskiem do średniego i wysokiego natężenia ruchu.

W przypadku niestandardowych wymagań, polegamy taśmy sygnałowe świecące fluorescencyjnym światłem w wielu kolorach do wyboru, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. Bez znaczenia, czy chodzi o kafelki na tarasie, schody do pokoju dziecka czy ogromny magazyn, w ofercie naszego sklepu każdy powinien znaleźć taśmę antypoślizgową dla siebie.

Wszystkie taśmy są oczywiście samoprzylepne, pokryte ziarnem mineralnym o różnej grubości, w zależności od potrzeb. Warto zwrócić na to uwagę szczególnie jeśli mamy do czynienia z wyjątkowo niebezpiecznym pod tym względem miejscem czy też jeśli chodzi o basen, gdzie ludzie często chodzą boso i istnieje ryzyko poślizgnięcia się, ale także skaleczeń na wyjątkowo gruboziarnistych taśmach.

Sprzedawane w naszym sklepie taśmy dostępne są w formie rolek i pasów, ale też na specjalne zamówienie udostępniamy je w niestandardowych wymiarach. Warto również zwrócić uwagę na taśmy plastyczne, przyjmujące kształty nieregularnych powierzchni, jak żłobione lub ryflowane podłoże, płytki ceramiczne o głębokiej fakturze czy kostka brukowa. Wierzymy, że w ofercie BP Techem SA zaopatrzą się Państwo we wszystkie potrzebne taśmy i inne niezbędne artykuły BHP.

  • Tworzenie stron Szczecin Tworzenie stron Szczecin
  • Pozycjonowanie stron Szczecin Pozycjonowanie stron Szczecin
  • Strony internetowe Szczecin Strony internetowe Szczecin
  • Agencja interaktywna Szczecin Agencja interaktywna Szczecin
Top