tasma ostrzegawcza bialo czerwona

img

W Techem znaki znajdą Państwo wysokiej jakości produkty bezpieczeństwa pracy. Dwudziestopięcioletnie doświadczenie na rynku pozwala nam realizować Państwa potrzeby na najwyższym poziomie. Produkowane oraz oferowane przez nas znaki to najwyższej jakości produkty stworzone z trwałych odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz blaknięcie materiałów. Stanowią gwarancję długotrwałego użytkowania bez konieczności wymiany znaków na nowe.

W asortymencie sklepu znajdą Państwo znaki ewakuacyjne, informacyjne i ostrzegawcze, tablice budowlane i urządzeń elektrycznych.

Znaki ewakuacyjne są niezbędne w każdym budynku, obiekcie budowlanym oraz na ich terenie. W momencie zagrożenia pozwalają na bezproblemową ewakuację osób znajdujących się na terenie danego obiektu. Aby zostać dopuszczonymi do użytku muszą posiadać świadectwo Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej.

Wiąże się z tym spełnienie wymaganych norm. Zasady oznakowania dróg ewakuacyjnych są określane poprzez Ustawę z 24 sierpnia 1991 roku o ochronie przeciwpożarowej oraz przez Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 7 czerwca 2010 roku w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów.

taśma ostrzegawcza biało czerwona https://sklep.techemznaki.pl/

Produkty oferowane Państwu przez nasz sklep oczywiście spełniają wszystkie wymagania i mogą być stosowane we wszystkich budynkach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych czy zakładach pracy.

Dzielimy je na materiały i nadruki fotoluminescencyjne, a także na materiały zwykłe, między innymi blachy aluminiowe, folie samoprzylepne czy płyty PVC. W sklepie Techem znajdą Państwo artykuły wszystkich tych kategorii.

Prawidłowe oznaczenia dróg pożarowych, sygnalizacji przeciwpożarowej, instalacji gaśniczych i sprzętu przeciwpożarowego, to klucz do właściwie przeprowadzonej akcji ewakuacyjnej oraz gaśniczej.

Każdy przedsiębiorca oraz osoba zarządzająca budynkiem w świetle polskiego prawa ma obowiązek zadbać o bezpieczeństwo pracowników oraz wszystkich pozostałych osób znajdujących się na terenie danego obiektu.

W Techem znajdą Państwo wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia oraz utratę koloru wywołaną odbarwienie znaki, zgodne z normami PN-EN ISO 7010 oraz PN-92/N-01256/01. W chwili obecnej ewakuacyjne znaki nie muszą spełniać drugiej z wymienionych norm, jednak zgodne z nią znaki wciąż dopuszcza się do obrotu do czasu wygaśnięcia certyfikatów wydanych zgodnie ze starymi normami. Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty.

Poza pełnymi oznaczeniami w asortymencie posiadamy również znaki uzupełniające oraz numery. Staramy się aby były jak najbardziej kompleksowe, zatem oferta oferta Techem jest bardzo szeroka.

U nas znajdą Państwo wszystkie oznaczenia jakich potrzebuje Państwa firm.

Cechuje nas także błyskawiczna wysyłka, gdyż są to tylko trzy dni od dnia zamówienia lub (w zależności od formy płatności) od dnia otrzymania przelewu.

Jednym kliknięciem mogą Państwo zapewnić bezpieczeństwo swojej firmie bezpieczeństwo i komfort pracy.

znaki ewakuacyjne x2 - x2

  • Tworzenie stron Szczecin Tworzenie stron Szczecin
  • Strony internetowe Szczecin Strony internetowe Szczecin
  • Agencja interaktywna Szczecin Agencja interaktywna Szczecin
  • Pozycjonowanie stron Szczecin Pozycjonowanie stron Szczecin
Top