tasma ostrzegawcza

img

Sklep Techem Znaki Produkty Bezpieczeństwa Pracy przez długie lata nie tylko produkuje, a także jest dystrybutorem znaków bezpieczeństwa. Tego typu znaki są jednym z ważniejszych elementów struktury bezpieczeństwa w większości budynków. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte przez 25 lat aktywnej działalności na rynku związanym z produktami BHP, jest zapewnieniem jakości oznaczeń, które posiadamy w naszej ofercie.

Dbamy o to, aby dystrybuowane przez nas znaki bezpieczeństwa były wykonane z trwałych materiałów, które będą mogły służyć naszym klientom przez wiele lat. Znaki BHP oferowane przez naszą firmę są drukowane na foliach o właściwościach fotoluminescencyjnych, które posiadają większe parametry luminacji, przez co, nawet przy braku źródła światła będą świecić w mroku, nadal pełniąc swoją kluczową funkcję.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom sprowadzanym prosto z Niemiec, nasza firma jest uznawana za jednego z czołowych producentów, a także dystrybutorów oznaczeń takich jak chociażby znaki ostrzegawcze BHP, naklejki BHP oraz setek podobnych produktów związanych z bezpieczeństwem. W sklepie sprzedajemy znaki BHP w różnych kategoriach, w zależności od potrzeb klienta.

Nasze znaki bezpieczeństwa posiadają wszystkie niezbędne oświadczenia oraz certyfikaty, dzięki temu osoby, które kupują nasze oznaczenia mogą mieć stuprocentową pewność, że do ich rąk oddajemy produkty, które spełniają wszelkie wymagania. Piktogramy, które stosujemy są w zgodzie z normami, które są obowiązkowe nie tylko dla Polski, ale również i dla Unii Europejskiej.

taśmy ostrzegawcze https://sklep.techemznaki.pl/

Osoby, które potrzebują oznaczeń takich jak naklejki BHP i znaki ostrzegawcze BHP, powinny zapoznać się z szeroką ofertą sklepu Techem Znaki, gdzie można zaleźć wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy.

  • Tworzenie stron Szczecin Tworzenie stron Szczecin
  • Agencja interaktywna Szczecin Agencja interaktywna Szczecin
  • Pozycjonowanie stron Szczecin Pozycjonowanie stron Szczecin
  • Strony internetowe Szczecin Strony internetowe Szczecin
Top